A A A K K K
людям із порушенням зору
Департамент фінансів
Вінницької обласної державної адміністрації

До обласного бюджету відповідно до помісячного розпису надійшло за квітень-жовтень 20918,7 тис.грн. коштів субвенції з державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів

Дата: 27.10.2017 15:40
Кількість переглядів: 4

До обласного бюджету відповідно до помісячного розпису надійшло за квітень-жовтень 20918,7 тис.грн. коштів субвенції з державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань, в тому числі у жовтні – 3928,0 тис.грн., які в повному обсязі профінансовано бюджетам адміністративно-територіальних одиниць області.

Відповідно до результатів щотижневого моніторингу стану використання коштів вказаної субвенції з державного бюджету, станом на 27 жовтня 2017 року профінансовано з місцевих бюджетів медичні заклади області в обсязі 20475,8 тис.грн. (97,9% до помісячного розпису вказаного періоду), в тому числі у жовтні – 3730,7 тис.грн. (95,0% до помісячного розпису жовтня).

Загалом відшкодовано за отримані лікарські засоби 17239,9 тис.грн., з них у жовтні – 3087,6 тис.грн.

Питання виконання та фінансування програми реімбурсації залишається на контролі Департаменту фінансів облдержадміністрації. 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень