Гаряча лінія

Засідання конкурсної комісії з приводу визначення банка-переможця щодо розміщення у 2023 році тимчасово вільних коштів спеціального та загального фондів


Відповідно до п.7. Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 6 від 12 січня 2011 року та наказу Начальника Вінницької обласної військової адміністрації від 20.12.2022 року №2878 «Про обласний бюджет на 2023 рік»,  Департамент фінансів Вінницької обласної військової адміністрації оголосив конкурс з відбору банківських установ для розміщення тимчасово вільних коштів загального та спеціального фондів Вінницького обласного бюджету на депозитних рахунках у банках.Сума розміщення по загальному фонду в межах 10 млн. грн., по спеціальному фонду в межах 130 млн. грн.

При цьому, згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 p. N6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках», умовам розміщення тимчасово вільних коштів відповідають чотири банки: АТ “ Укрексімбанк ”, АТ “ Ощадбанк ” та АБ “ Укргазбанк ”, АТ КБ “ Приватбанк ”.

Дата засідання конкурсної комісії з приводу визначення банка-переможця щодо розміщення у 2023 році тимчасово вільних коштів загального та спеціального фондів  – 29 грудня  2022 року о 11-00 за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, буд.7, каб.925.