Гаряча лінія

За дорученням обласної державної адміністрації 20.01.2016 року працівники Департаменту фінансів здійснили виїзд до Піщанського району


За дорученням обласної державної адміністрації 20.01.2016 року працівники Департаменту фінансів здійснили виїзд до Піщанського району та взяли участь у спільній нараді з питань організації діяльності новоутвореної Студенянської об’єднаної громади. У вказаній нараді також взяли участь керівництво районної державної адміністрації, районної ради та Студенянської сільської ради, а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та сільської ради.
Під час наради було констатовано, що сільська рада на даному етапі неспроможна профінансувати утримання бюджетних закладів, що надають суспільні послуги даній об’єднаній громаді, відповідальність за надання яких передано їй з районного рівня згідно законодавства. Як очікується, Студенянська сільська рада буде спроможна фінансувати та надавати зазначені суспільні послуги в наступні терміни:
 
1.Культура (клуби та бібліотеки) та дошкільна освіта  - з 01.03.2016р.;
2.Первинна ланка охорони здоров’я (ПМСД) - з 01.04.2016р.;
3.Вторинна ланка охорони здоров’я – невизначений термін;
4.Середня освіта  - з 01.09.2016р.;
5.Соціальний захист та соціальне забезпечення (у т.ч. пільги та субсидії) - з 01.01.2017р.;
 
Наразі здійснюється підготовка угод про передачу сільською радою до районного бюджету коштів та повноважень для здійснення вищевказаних видатків. Також визначається контингент мешканців Студенянської об’єднаної громади, які обслуговуються  в районних закладах (музична школа, спортивні гуртки тощо) для передачі відповідної субвенції.