Гаряча лінія

"Я можу!" - повинен повірити в себе студент


„Студентська рада Вінниччини” консультативно-дорадчий орган при Голові обласної державної адміністрації (Сергій Борзов), що об”єднує учнівські/студентські самоврядування області. Основне завдання  її захищати, представляти та реалізувати права та інтереси студентства, налагоджувати та підтримувати ефективний діалог між органами влади та Студентською радою Вінниччини.

           „Я можу!” Під таким гаслом   протягом лютого-березня  2023 року в Департаменті фінансів обласної військової адміністрації проходили стажування громадяни з числа молоді , які не перебувають на посадах державної служби а є здобувачами вищої освіти  у вузах Вінниччини  та виявили бажання ознайомитись з діяльністю державного органу : Анісімова Олександра Дмитрівна, Хортюк Максим Сергійович, Проданець Ольга Анатоліївна, Юзва Ілона Юріївна.

              Молодих людей зустрів дружній колектив та досвідчені керівники стажування: Іванишин Олександр Васильович–завідувач сектору аналізу і контролю виконання місцевих бюджетів, Квят Віктор Анатолійович - начальник управління фінансів соціально-культурної сфери, Медик Валентин Володимирович- начальник управління планування та виконання обласного бюджету.

             За час проходження стажування молодь ознайомилась:

- з організацією роботи Департаменту фінансів;

- здобули нові навички та знання;

- долучались до виконання перспективних і поточних завдань.

             По закінченню отримали  довідки про результати стажування та запрошення на подальше стажування у вільний від навчання час у межах робочого часу працівників апарату Департаменту фінансів .