Гаряча лінія

Віктор Квят взяв участь у засідання колегії фізичної культури та спорту облдержадміністрації


В приміщенні управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації відбулось засідання колегії. Участь у зібранні взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, начальник управління Сергій Чернявський, начальник управління фінансів соціально-культурної сфери та місцевих органів влади Департаменту фінансів облдержадміністрації Віктор Квят.

Під час засідання обговорили питання щодо надання грошової винагороди спортсменам Олексію Токарчуку, Олексію Денисюку, Мар’яні Шевчук та їхнім тренерам. Також заступник начальника управління Олександр Олійник доповів про умови надання персональних стипендій обласної Ради та державної адміністрації  ветеранам спорту Вінниччини у 2018 році. Також порушили питання щодо подання клопотання про присвоєння почесного звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» Олександру Олійнику, Марціану Кучерявому, Олегу Пакулі та Олегу Бортнику.

Начальник управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський виступив перед присутніми з доповіддю щодо налагодження співпраці з громадською організацією «Федерація дзюдо Вінницької області» та укладання відповідної угоди. Також затвердили Положення про обласний рейтинг серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву та спортивних клубів.