Гаряча лінія

Відбулася підсумкова колегія управління фізичної культури та спорту


Вчора, під головуванням заступника голови ОДА Олександр Крученюка відбулося засідання колегії управління фізичної культури та спорту ОДА за підсумками роботи фізкультурно-спортивних організацій області у 2017 році та нагородження переможців і призерів рейтингів з олімпійських та не олімпійських видів спорту.

 

Від Департаменту фінансів участь в засідання взяв начальник управління фінансів  соціально-культурної сфери та місцевих органів влади Віктор Квят.

 

В ході засідання присутні обговорили ряд важливих питань, що стосуються розвитку фізичної культури та спорту Вінниччини та заслухали звіт начальника управління спорту облдержадміністрації Сернія Чернявського.

 

 По завершенню колегії, за досягнення високих спортивних результатів найкращих спортсменів області, переможців і призерів рейтингів з олімпійських та не олімпійських видів спорту було відзначено орденами «За заслуги», медалями, Почесними грамотами Кабінету Міністрів України, Грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради та цінними подарунками.

 

Окрім того визначено десятку кращих спортсменів і тренерів Вінниччини 2017:

 

Олег Царьков  - майстер спорту України Міжнародного класу, який на чемпіонаті Європи зі стрільби кульової посів друге місце в особистому заліку. Тренер - Лесків Леся.

 

Олена Колісніченко - майстер спорту України Міжнародного класу з легкої атлетики. Бронзова призерка контактного чемпіонату Європи на дистанції 400 метрів з бар’єрами. Тренер – Михайло Книш.

 

Джойс Коба - майстер спорту України Міжнародного класу з легкої атлетики, посіла 1 місце на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед юніорів з естафетного бігу 4х400м з новим національним рекордом. Тренер - Володимир Прошин.

 

Павло Крепосняк – майстер спорту України, здобув бронзову нагороду на Чемпіонаті Європи з кульової стрільби з малокаліберної зброї. Тренер – Денис Мустафаєв.

 

Володимир Кушнір – на чемпіонаті Європи з боксу посів третє місце у категорії 75 кг. Тренер – Сергій Жураковський.

 

Денис Лахманов – чемпіон світу з веслування на байдарках, здобув перемогу на Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное. Тренер -  Сергій Бутенко

 

Світлана Тросюк -  сумоїстка, котра посіла перше місце на Х Всесвітніх іграх 2017, є заслуженою майстринею спорту України, нагороджена орденом За заслуги ІІІ ступеня. Тренер – Важа Даіаурі.

 

Марина Томляк – майстер спорту України Міжнародного класу, дворазова переможниця чемпіонату світу з кікбоксингу WPKA. Тренер – Валерій Довбня.

 

Олександр Марчук – заслужений майстер спорту України з радіоспорту, який посів перше місце на Кубку Світу та  два перших місця на Чемпіонаті Європи. Тренер - Сергій Зеленський.

 

Антон Слушний – майстер спорту міжнародного класу, дзюдоїст, займається греко-римською боротьбою, виборов третє місце на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх з дзюдо. Тренер – Микола Костенко.