Гаряча лінія

ВІЧНА ПАМ`ЯТЬ КОЛЕЗІ!!!


ВІЧНА ПАМ`ЯТЬ КОЛЕЗІ!!!

Департамент фінансів Вінницької обласної державної адміністрації з глибоким сумом сповіщає, що перестало битися серце начальника фінансового управління Тульчинської районної державної адміністрації Шевчука Сергія Валерійовича та висловлює глибокі співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої непоправної втрати.

Шевчук Сергій Валерійович народився в м. Тульчин Вінницької області, закінчив сільськогосподарський інститут міста Вінниці, отримав кваліфікацію економіст-організатор.

До 1998 року працював заступником завідуючого-начальником бюджетної інспекції фінансового відділу Тульчинської РДА, з 2000 працював начальником фінансового управління Тульчинської РДА.

За великий вклад у розвиток фінансової системи був нагороджений Почесною грамотою Міністерства фінансів України.

Він ніколи не лякався труднощів, простягав руку допомоги усім, хто її потребував, був щирим та небайдужим, чим заслужив глибоку повагу та авторитет серед колег, однодумців та усіх, хто був поруч.

  З життя пішла прекрасна людина, люблячий чоловік, турботливий батько і опора сімейного затишку. Неможливо знайти слова, які б могли розрадити смуток, адже цей світ покинув не лише наш колега, з цього світу пішла часточка душі всіх хто його знав та любив.

  Нехай же пухом буде йому земля, а світла пам'ять про Сергія Валерійовича назавжди залишиться в наших серцях, серцях рідних і друзів.

  Вічна пам'ять колезі!