Гаряча лінія

Робоча нарада в Ямпільській райдержадміністрації


11 березня 2016 року у Ямпільській райдержадміністрації відбулась робоча нарада за участю Директора департаменту фінансів облдержадміністрації Миколою Копачевським. Під час наради обговорювались питання виконання місцевих бюджетів по доходах у січні – лютому 2016 року; виконання доручення голови обласної державної адміністрації щодооптимізації штатної чисельності, мережі та контингентів бюджетних установ та закладів у 2016 році; вжиття заходів для недопущення не бюджетної заборгованості по виплаті заробітної плати з нарахуванням працівникам бюджетної сфери; окремі питання казначейського обслуговування місцевих бюджетів у 2016 році. Не менш важливим питанням є економія бюджетних коштів і саме тому розпочато електронну реєстрацію розпорядників коштів на сайті Prozzoroпри закупівлі товарів, послуг, медикаментів, продуктів харчування, що дасть можливість значно зменшити витрати бюджету та провести заходи з економії бюджетних коштів.

Завершуючи робочу нараду Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський вкотре наголосив, що питання, пов’язані із функціонуванням закладів бюджетної сфери, проведенням ремонтів, придбання сучасного обладнання в заклади охорони здоров’я, в загальноосвітні школи є вкрай важливими. Сьогодні гостро стоїть питання наближення послуг до безпосередніх споживачів – жителів району. Але в умовах економії фінансових ресурсів заходи з оптимізації є необхідними і потребують вирішення. Саме тому План заходів щодо оптимізації штатної чисельності, мережі та контингентів бюджетних установ та закладів у 2016 році має бути виконаний, а кошти, які вивільняються мають бути направлено на покриття дефіциту на оплату праці з нарахуванням працівникам бюджетних установ.

         Також, Директором департаменту фінансів облдержадміністрації Миколою Копачевським здійснено особистий прийом громадян. Мешканцями виносились різного характеру проблемні питання, а саме: земельні, пенсійне забезпечення, ремонт приміщень соціально-культурної сфери району, якість надання послуг ЖКГ та інші не менш важливі питання пов’язані з повноцінним та комфортним проживання у м. Ямпіль та Ямпільському району. По деяким зверненням знайдена можливість вирішення питань під час прийому. Окремі із звернень будуть направлені до профільних департаментів та управлінь облдержадміністрації для належного їх розгляду та виконання.