Гаряча лінія

Протягом першого тижня липня виплачено 40 млн.грн. літніх відпускних працівникам закладів освіти області


Від початку літньої відпускної кампанії і до сьогодні профінансовано літніх відпускних працівникам усіх закладів освіти, що фінансуються з місцевих бюджетів області (дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, професійно-технічні заклади, вищі навчальні заклади I-II рівнів акредитації, школи естетичного виховання, позашкільна освіта, методичні кабінети тощо) в сумі 582,5 млн.грн., з яких за перший тиждень липня виплачено 40 млн.грн. Зокрема, саме педагогічним працівникам цих закладів у травні-липні, станом на 06.07.2018, профінансовано 540,9 млн.грн. на відпускні виплати.

На сьогодні загалом по місцевих бюджетах області забезпечено виплату 76% усієї розрахункової потреби у відпускних педпрацівникам та близько 80% потреби на травень-липень. 
Як і у попередні роки, цьогоріч освітянська відпускна кампанія проходить стабільно, виплати педагогічним та іншим працівникам закладів освіти здійснюються відповідно до графіків виходу їх у відпустки та у передбаченому законодавством обсязі. 
Департаментом фінансів облдержадміністрації продовжується проведення щотижневого оперативного моніторингу стану виплати відпускних працівникам закладів освіти області.