Гаряча лінія

Працівники Департаменту фінансів взяли участь у семінар на тему:«Перспективи створення ОТГ в Літинському районі»


Днями Вінницьким центром розвитку місцевого самоврядування було організовано експертну зустріч з питань законодавчих змін у сфері децентралізації та з метою обговорення основних тенденцій розвитку реформи на Вінниччині. Участь у зустрічі взяли заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Олександр Горба та начальник відділу методології та організації бюджетного процесу в об’єднаних територіальних громадах Андрій Шарий.

Також проведено семінар– нараду на тему:«Перспективи створення ОТГ в Літинському районі». Окрім працівників Департаменту фінансів участь у заході взяликерівництво району, громадськість, сільські голови, депутати районної, селищної та сільських рад, стало ознайомлення мешканців з особливостями реформи місцевого самоврядування.

ПростанреалізаціїдецентралізаційноїреформиуВінницькійобластіприсутнімрозповідалидиректорВінницькогоцентрурозвиткумісцевогосамоврядуванняОлегЛевченко, заступникдиректораДепартаментуміжнародногоспівробітництватарегіональногорозвиткуВінницькоїОДАІнессаРатушняктапершийзаступниккерівникасекретаріатуВінницькоїобласноїАсоціаціїорганівмісцевогосамоврядуванняВолодимирРепей.
Фінансову спроможність потенційної Літинської ОТГ презентував заступник директора Департаменту фінансів Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Горба.

 По закінченню наради, директором ГО «Інститут розвитку територій» Юрій Ганущаком було зазначено, що у Літинському районі є усі перспективи для того, щоб створити нову якісну спроможну ОТГ з центром в смт.Літин. А усі присутні сільські голови та депутати зійшлися на думці, що у найкоротші терміни Літинській селищній раді необхідно активізувати роботу з порядку підготовки рішення щодо добровільного об’єднання усіх 15-ти сільських рад та створити потужну ОТГ з центром в смт.Літин.