Гаряча лінія

Питання виконання та фінансування програми реімбурсації знаходиться на постійному контролі Департаменту фінансів облдержадміністрації.


 

До обласного бюджету відповідно до помісячного розпису надійшло за квітень-вересень 16990,7 тис.грн. коштів субвенції з державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань, в тому числі у вересні  – 3928,0 тис.грн., які в повному обсязі профінансовано бюджетам адміністративно-територіальних одиниць області згідно затвердженого розподілу.

За результатами щотижневого моніторингу стану використання коштів вказаної субвенції з державного бюджету, станом на 29 вересня 2017 року профінансовано з місцевих бюджетів медичні заклади області (відповідно до зареєстрованих в органах Державної казначейської служби області фінансових зобов’язань) в обсязі 16728,0 тис.грн. або 98,5,0% до помісячного розпису квітня-вересня.

Профінансовано медичні заклади у вересні в сумі 3893,3 тис.грн., що складає 99,1% до помісячного розпису вказаного періоду.

Загалом за квітень-вересень проведено відшкодувань за отримані ліки в сумі 14075,9 тис.грн., з них у вересні – 2790,0 тис.грн.