Гаряча лінія

На Вінниччині відбувся тренінг в рамках проекту Гендерного бюджетування в Україні


Сьогодні у м. Вінниця стартував заключний тренінг для робочої групи щодо розробки пропозицій та рекомендацій по внесенню змін до державної статистичної, адміністративної звітності та документів, що застосовується в бюджетному процесі для врахування ґендерних аспектів у Вінницькій області.

Під час тренінгу присутні обговорили ряд важливих питань, що стосуються розвитку медичної галузі Вінниччини та покращення якості надання медичних послуг у галузі боротьби з СНІДом та гепатитом.

Участь у тренінгу взяли директор Департаменту фінансів Вінницької ОДА Микола Копачевський, заступник директора Департаменту охорони здоров`я ОДА Олена Житанська, начальник управління фінансів соціально-культурної сфери місцевих органів влади Департаменту фінансів облдержадміністрації Віктор Квят та представники проекту «Гендерне бюджетування в Україні».

За словами очільника Департаменту фінансів облдержадміністрації, метою проекту є підвищиення економічної ефективності і прозорості бюджетних асигнувань з урахуванням різних потреб жінок і чоловіків шляхом впровадження ґендерно-орієнтованого бюджетування в Україні. «Ми вже не вперше обговорюємо аспекти проекту та нові підходи до формування бюджету, як на державному так і місцевому рівнях, перші результати бачимо вже сьогодні. За рахунок наявних проблем, розуміємо, що є конкретні напрямки в яких необхідно працювати та шукати нові механізми по виявленню гепатиту та СНІДу не лише у містах, але й у більш віддалених куточках області. Адже це є просто необхідним задля покращення якості життя та обслуговування населення краю»,  - зазначив посадовець.

Також присутні окремо зупинились на результатах гендерного бюджетного аналізу   програми «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров`я громадян» на 2016-2020 роки.

Результатами тренінгу стали конкретні напрацювання та зміни програми в галузі охорони здоров`я  Вінниччини, які ляжуть в основу бюджетного процесу у 2018 році.