Гаряча лінія

На Вінниччині відбувся навчальний семінар на тему: «Програмно-цільове бюджетування місцевих бюджетів в умовах децентралізації: правові засади»


Сьогодні, під головуванням начальника управління інформаційного та господарсько-організаційного забезпечення-головного бухгалтера Департаменту фінансів Вінницької облдержадміністрації Ігоря Цехановського відбувся навчальний семінар на тему: «Програмно-цільове бюджетування місцевих бюджетів в умовах децентралізації: правові засади».

Участь в семінарі взяли працівники бюджетної сфери Вінницького та Тиврівського районів, а також працівники низки новостворених об`єднаних терит оральних громад області.

За словами Ігоря Цехановського, програмно-цільовий метод – це сучасний та відпрацьований в більшості розвинених країн механізм підвищення ефективності роботи бюджетної системи через визначення основним пріоритетом досягнення суспільно-значущих результатів.

«Головні розпорядники коштів при цьому набувають права самостійно визначати шляхи досягнення таких цілей, з урахуванням необхідності ефективного витрачання бюджетних коштів, несучі при цьому повну відповідальність за їх досягнення. Попередні методи планування та виконання бюджетів концентрували свою увагу на формальному дотриманні процедур витрачання бюджетних коштів, забезпечуючи цей процес, однак не даючи суспільству відповідь про результат», - зазначив посадовець.