Гаряча лінія

На Вінниччині відбулось підсумкове засідання колегії Вінницької облдержадміністрації


Сьогодні, 30 січня під керівництвом голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія відбулось засідання колегії ОДА «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2018 рік та основні завдання на 2019 рік».

Участь в якому взяли керівництво області та очільники структурних підрозділів, голови та заступники голів РДА.

В рамках колегії присутні заслухали ряд важливих питань. Зокрема, економічна характеристика Вінниччини у 2018 році, темпи зростання заробітної плати, обсягами виробництва та продукції за новими технологіями, окремо акцентували увагу на економічних показниках розвиненості області у 2018 році та перспективний план на 2019 рік.Сьогодні, 30 січня під керівництвом голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія відбулось засідання колегії ОДА «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2018 рік та основні завдання на 2019 рік».

Участь в якій взяли керівництво області та очільники структурних підрозділів, голови та заступники голів РДА.

В рамках колегії присутні заслухали ряд важливих питань. Зокрема, економічна характеристика Вінниччини у 2018 році, темпи зростання заробітної плати, обсягами виробництва та продукції за новими технологіями, окремо акцентували увагу на економічних показниках розвиненості області у 2018 році та перспективи розвитку на 2019 рік.