Гаряча лінія

На Вінниччині відбулась онлайн-нарада з питань розвитку сільської медицини


17 січня, під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка відбулася спільна онлайн-нарада Мінрегіону та Міністерства охорони здоров’я України з питань виконання першочергових заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

 

Від Департаменту фінансів були присутні заступник директора Департаменту Ірина Зубань, Олександр Мушинський, Олександр Горба та заступник начальника управління виробничої сфери та супроводження субвенцій Департаменту фінансів Олег Бабій.

 

Під час засідання представники профільних міністерств ознайомили учасників наради з проектами будівництва сучасних медичних амбулаторій в рамках реформи первинної ланки системи охорони здоров’я в сільській місцевості та методикою формування спроможних мереж надавачів первинної медичної допомоги. А також інформували з питання використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я на селі.