Гаряча лінія

На Вінниччині обсяги фінансування відшкодування вартості лікарських засобів по державній програмі реімбурсації у січні-лютому поточного року склали 6,8 млн.грн.


У 2018 році продовжує діяти державна програма відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань. На виконання заходів зазначеної програми цьогоріч передбачено 40983,8 тис.грн. субвенції з державного бюджету.

         Відповідно до помісячного розпису до обласного бюджету надійшло за січень-лютий поточного року 6830,8 тис.грн. коштів вказаної субвенції з державного бюджету, які Департаментом фінансів облдержадміністрації в повному обсязі профінансовано районним бюджетам, міським бюджетам міст обласного значення, а також бюджетам об’єднаних територіальних громад
Вінниччини згідно затвердженого розподілу.

За результатами щотижневого моніторингу стану використання коштів субвенції з державного бюджету, за січень-лютий поточного року з місцевих бюджетів області профінансовано медичні заклади (відповідно до зареєстрованих в органах Державної казначейської служби області фінансових зобов’язань) в обсязі 6518,9 тис.грн. або 95,4% до помісячного розпису вказаного періоду.

Загалом станом на 01.03.2018 року проведено відшкодувань за отримані лікарські засоби в сумі 4855,7 тис.грн.

Питання виконання та фінансування програми відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань залишається на постійному контролі Департаменту фінансів облдержадміністрації.