Гаряча лінія

На Вінниччині активно проводиться робота щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа


Відбулось засідання обласної комісії під керівництвом заступника голови ОДА Ігоря Івасюка щодо розподілу житла та приміщень для дітей-сиріт та осіб з їх числа.Від Департаменту присутня була Наталія Козловська.

Відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік», передбачено спрямування субвенції загального фонду державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Згідно з річним розписом асигнувань державного бюджету України поточного року, Вінницькій області надано субвенцію на суму 17 360 500 гривень на зазначені цілі.

Обласною комісією було розглянуто та погоджено пропозиції щодо купівлі на вторинному ринку двох приміщень для дитячих будинків сімейного типу, а саме: у м. Вінниці загальною площею 212 м2  (житлова площа – 108,8 м2) та у м.Погребищі загальною площею 212 м2 (житлова площа – 127,7 м2).

При купівлі будинків планується влаштування до 20 дітей.

Відповідно до результатів засідання, обласною комісією було погоджено пропозиції щодо купівлі власного житла дітям-сиротам та особам з їх числа від Барської (для 2 осіб), Гайсинської (для 1 особи-інваліда), Оратівської (для 1 особи), Тростянецької (для 2 осіб)  райдержадміністрацій, Могилів-Подільської  (для 1 особи) міської ради.