Гаряча лінія

Микола Копачевський: «У м. Калинівка обстежено всі 435 домогосподарств та складено акти обстеження»


Сьогодні, 9 жовтня, під головуванням директора Департаменту фінансів Вінницької облдержадміністрації Миколи Копачевського відбулась щопонеділкова нарада. Участь в якій взяли начальники управлінь та відділів Департаменту.

В рамках наради присутні обговорили організаційні питання щодо роботи Департаменту на цей тиждень та шляхи ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у м. Калинівка

За словами Миколи Копачевського, станом на 09.10.2017 року із 435 постраждалих домогосподарств у м. Калинівка всі 435 будівель обстежено та складено акти обстеження. В процесі роботи по 271 домогосподарству виготовлено дефектні акті.

«Сьогодні на рівні влади ми маємо відпрацювати механізм придбання житла постраждалим мешканцям, адже вони залишаються без даху над головою, а кошти на державному рівні для цього передбачено. Крім того, на рівні області слід створити свою проектну групу та певний резерв будівельних матеріалів. Тим самим постійно бути підготовленими до усунення будь-яких наслідків, а не гаяти час на пошуки матеріалів. Слід також відпрацювати систему витрачання коштів у режимі ліквідації надзвичайної ситуації», - наголосив директор Департаменту фінансів.