Гаряча лінія

Микола Копачевський провів робочу нараду з начальниками планово-економічних служб головних розпорядників коштів обласного бюджету


Сьогодні директор Департаменту фінансів Вінницької облдержадміністрації Микола Копачевський, за участі керівників структурних підрозділів Департаменту, провів робочу нараду з начальниками планово-економічних служб головних розпорядників коштів обласного бюджету – галузевих структурних підрозділів облдержадміністрації.


В ході наради обговорювались питання виконання обласного бюджету по видатках у поточному році, проблеми раціонального та ефективного використання бюджетних коштів, успішного завершення 2017 бюджетного року.

Крім того, керівником Департаменту було поставлено завдання щодо своєчасного складання бюджетних запитів на 2018 рік та підготовки обласного бюджету на наступний рік.


Зокрема, Миколою Копачевським було наголошено на наступному: «Сьогодні головні розпорядники коштів мають правильно розставляти перед собою пріоритети та максимально використовувати асигнування. Тобто працювати так, щоб покращити роботу закладів та установ соціально-культурної сфери, які фінансуються з обласного бюджету Вінницької області», - наголосив очільник Департаменту.

Також, за словами очільника Департаменту, буде змінено структуру бюджетних запитів на 2018 і наступні роки і вони набудуть удосконаленої та більш деталізованої форми, що мають обов'язково врахувати головні розпорядники коштів і підвідомчі їм розпорядники нижчого рівня та одержувачі коштів при їх складанні.