Гаряча лінія

Микола Копачевський перебуває з робочою поїздкою в м. Гайсин


За дорученням голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія, директор Департаменту фінансів Микола Копачевський перебуває з робочою поїздкою в м.Гайсин. 


Де під його головуванням відбувається робоча нарада, в якій бере участь голова Гайсинської районної державної адміністрації Уткін Владислав Анатолійович, голова Теплицької РДА Марцин Людмила Іванівна та представники ОТГ Краснопілка. 


Розпочинаю нараду очільник Департаменту фінансів наголосив на тому, що сьогодні слід прикладати максимум зусиль для розвитку громад Вінницької області. 


"Ми маємо спільними зусиллями працювати над усуненням проблем, що виникають в середині створених об'єднаних територіальних громад. Мене, як очільника профільного структурного підрозділу, в першу чергу хвилює стабільність фінансової системи та виплата заробітної плати працівникам соціально-культурної сфери. Що стосується освіти, закликаю постійно співпрацювати, радитись, створити опорну школу, і забезпечити вчителям та методистам на постійній основі відвідувати курси підвищення кваліфікацій. В галузі медицини, закликаю своєчасно затвердити кошториси і оперативно наладить роботу у фінансовій сфері відповідно до чинного законодавства. Усі питання мають бути під контролем",-наголосив Микола Копачевський.


В результаті засідання сторони підписали протокол узгодження організації фінансування у 2018 році бюджетних установ, що обслуговують мешканців, які проживають на території Краснопільської ОТГ.