Гаряча лінія

До обласного бюджету відповідно до помісячного розпису надійшло за квітень-вересень 16990,7 тис.грн. коштів субвенції з державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів


До обласного бюджету відповідно до помісячного розпису надійшло за квітень-вересень 16990,7 тис.грн. коштів субвенції з державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань, в тому числі у вересні  – 3928,0 тис.грн., які в повному обсязі профінансовано бюджетам адміністративно-територіальних одиниць області згідно затвердженого розподілу.

Відповідно до результатів моніторингу стану використання коштів вказаного трансферту з державного бюджету, який щотижнево проводиться Департаментом фінансів облдержадміністрації, починаючи з квітня, станом на 15 вересня 2017 року профінансовано з місцевих бюджетів медичні заклади області в обсязі 16311,7 тис.грн. (96,0% до помісячного розпису квітня-вересня), в тому числі у вересні – 3672,2 тис.грн.

Загалом проведено відшкодувань за отримані ліки в сумі 12777,4 тис.грн., з них у вересні – 1491,7 тис.грн.

Питання виконання та фінансування програми реімбурсації знаходиться на постійному контролі Департаменту фінансів облдержадміністрації.