Гаряча лінія

Директор Департаменту фінансів Вінницької ОДА Микола Копачевський перебуває у складі офіційної делегації України з робочим візитом в Албанії


Сьогодні, директор Департаменту фінансів Вінницької ОДА Микола Копачевський перебуває у складі офіційної делегації України з робочим візитом в Албанії у місті Тиран, де відбувається засідання першої зустрічі. 
В рамках навчального візиту до Республіки Албанія учасники Проекту ґендерно-орієнтованого бюджетування діляться досвідом.
Метою навчального візиту є отримання учасниками уявлення про процеси бюджетування з урахуванням гендерних аспектів, які в даний час впроваджуються урядом Республіки Албанія, а також обговорити і визначити уроки, отримані з цього досвіду і як такі процеси можуть бути доречними і, можливо, прийнятими в українському контексті. Оскільки 
основні реформи гендерного бюджетування в даний час відбуваються в Україні, разом з реформою державних фінансів, ця ознайомча поїздка надасть важливу інформацію для учасників про кроки з реформування гендерного бюджетування в Республіці Албанія.
В цілому 22 учасники будуть присутні під час навчального візиту, включаючи тринадцятьпосадових осіб Міністерства фінансів України, 1 особа від Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, 1 особа від Секретаріату Кабінету Міністрів України, та 4 посадових осіб від галузевих міністерств, по одній від Міністерства
регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України,Міністерства внутрішніх страв України, Міністерства охорони здоров'я України,Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. 
Навчальний візит передбачає ряд зустрічей і презентацій з посадовими особами і співробітниками Міністерства фінансів та економіки Албанії, Міністерства охорони здоров’я та соціального захисту населення Албанії, Міністерства сільського господарства та розвитку сільських районів, муніципалітету Тирана, Офісу Прем'єр-міністра Албанії, Парламенту Албанії. Завершуюча нарада буде служити в якості форуму для бговорення і узгодження подальших кроків з реформування гендерного бюджетування в Україні.