Гаряча лінія

Директор Департаменту фінансів Вінницької облдержадміністрації Микола Копачевський взяв участь у засіданні постійної бюджетної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм


Директор Департаменту фінансів Вінницької облдержадміністрації Микола Копачевський взяв участь у засіданні постійної бюджетної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. Під час засідання присутні обговорили проект розпорядження голови ОДА Валерія Коровія "Про внесення змінидо обласного бюджету у 2017 році".

Участь у засідання також взяли перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та депутати обласної Ради. Під час засідання присутні обговорили та проголосували за ряд питань, що стосуються екологічної безпеки Вінниччини.

Під час засідання Микола Копачевський інформував присутніх про його запит, як депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання, який він разом з Михайлом Вдовцовим надіслали до Кабінету Міністрів України і Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо зменшення лімітів для жителів негазифікованих територій.