Гаряча лінія

Департаментом фінансів проведено чергове квітневе фінансування з обласного бюджету в сумі 55,4 млн.грн.


Відповідно до заявок головних розпорядників коштів обласного бюджету, згідно зареєстрованих фінансових зобов’язань сьогодні, 12 квітня, проведено чергове фінансування головних розпорядників коштів обласного бюджету.

Зокрема, на утримання установ та закладів соціально-культурної сфери, місцевих органів влади, а також відповідних галузевих програм та заходів профінансовано видатки в загальній сумі 55410,2 тис.грн. а саме: Департаменту освіти і науки ОДА – 17145,5 тис.грн.; Департаменту охорони здоров’я ОДА – 26868,5тис.грн.; Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА – 4525,2 тис.грн.; Управлінню культури і мистецтв ОДА – 4004,9 тис.грн.; Управлінню фізичної культури та спорту ОДА – 2226,7 тис.грн.; Службі у справах дітей ОДА – 197,3 тис.грн.; Обласній Раді – 442,1 тис.грн.

Джерелами фінансування цих видатків є: освітня та медична субвенції з державного бюджету, додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я, власні надходження обласного бюджету, а також інші субвенції до обласного бюджету.

Загалом з початку квітня профінансовано з обласного бюджету вищеозначених видатків в загальній сумі понад 95 млн.грн, що складає близько 45 відсотків місячних бюджетних призначень поточного місяця.