Гаряча лінія

Департаментом фінансів облдержадміністрації проведено перше травневе фінансування з обласного бюджету в загальній сумі 34,5 млн.грн. та профінансовано місцевим бюджетам області 4,8 млн.грн. державних


Отже, сьогодні, 3 травня, профінансовано на утримання установ та закладів соціально-культурної сфери, місцевих органів влади, а також відповідних програм та заходів в галузях (за рахунок власних надходжень обласного бюджету, освітньої, медичної субвенцій та додаткової дотації з державного бюджету) видатки в загальній сумі 34485,0 тис.грн., у тому числі, наступним головним розпорядникам коштів обласного бюджету:

         - Департаменту освіти і науки ОДА – 18088,6 тис.грн.;

         - Департаменту охорони здоров’я ОДА – 12085,4 тис.грн.;

         - Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА – 881,3 тис.грн.;

         - Управлінню культури і мистецтв ОДА – 2394,9 тис.грн.;

         - Управлінню фізичної культури та спорту ОДА – 935,7 тис.грн.;

         - Обласній Раді – 99,1 тис.грн.

Крім того, за рахунок цільових трансфертів з державного бюджету надано фінансування Департаменту охорони здоров’я 542,0 тис.грн., зокрема: субвенції на придбання медикаментів для забезпечення швидкої медичної допомоги – 471,3 тис.грн.; субвенції на придбання витратних матеріалів та медичного обладнання – 70,7 тис.грн.

Також профінансовано районним бюджетам, бюджетам міст обласного значення та бюджетам об’єднаних територіальних громад: субвенцію на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань в сумі 3393,4 тис.грн.; цільові видатки на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет в обсязі 1042,3 тис.грн. субвенцію на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 412,4 тис.грн.