Гаряча лінія

Департаментом фінансів облдержадміністрації проведено чергове фінансування головних розпорядників коштів обласного бюджету в загальній сумі 25,7 млн.грн.


Відповідно до заявок головних розпорядників коштів обласного бюджету, профінансовано на утримання установ та закладів соціально-культурної сфери, місцевих органів влади, а також відповідних програм та заходів в галузях видатки в загальній сумі 25693,9 тис.грн., у тому числі:

         - Департаменту освіти і науки облдержадміністрації – 8719,7 тис.грн.;

         - Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації – 13125,3тис.грн.;

         - Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації – 1560,3 тис.грн.;

         - Управлінню культури і мистецтв облдержадміністрації – 890,9 тис.грн.;

         - Управлінню фізичної культури та спорту облдержадміністрації – 1284,3 тис.грн.;

         - Службі у справах дітей облдержадміністрації – 32,7 тис.грн.;

- Обласній Раді – 80,7 тис.грн.

         Вказані видатки профінансовано за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету, медичної субвенції з державного бюджету, додаткової дотації з державного бюджету на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я і власних надходжень обласного бюджету.

Також, профінансовано бюджетам міст обласного значення та районним бюджетам цільові видатки на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет в обсязі 65,8 тис.грн. та міському бюджету міста Вінниця на забезпечення витратними матеріалами (кардіовиробами) хворих області в комунальному закладі «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології» в сумі 1026,2 тис.грн.