Гаряча лінія

Департаментом фінансів обласної військової адміністрації проведено перше у лютому фінансування головних розпорядників коштів обласного бюджету


Департаментом фінансів обласної військової адміністрації проведено перше у лютому фінансування головних розпорядників коштів обласного бюджету в загальній сумі 31,7 млн гривень та профінансовано місцевим бюджетам області 7,3 млн гривень державних субвенцій.

Відповідно до заявок головних розпорядників коштів обласного бюджету та зареєстрованих фінансових зобов’язань в органах Держказначейства, сьогодні, 02 лютого, профінансовано видатків на утримання установ та закладів соціально-культурної сфери, місцевих органів влади, а також здійснення відповідних галузевих програм і заходів в сумі 31 715,3 тис. гривень , зокрема:

- Департаменту гуманітарної політики обласної військової адміністрації – 15 718,3 тис. гривень;

- Департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної військової адміністрації – 13 907,7 тис. гривень ;

- Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації – 19 23,1 тис. гривень;

- Службі у справах дітей обласної військової адміністрації – 0,7 тис.грн.;

- Обласній Раді – 165,5 тис. гривень.

Джерелами фінансування цих видатків є: власні надходження обласного бюджету, освітня субвенція з державного бюджету, субвенція з державного бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я, додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам для надання компенсації закладам комунальної форми власності, закладам освіти державної форми власності, що передані на фінансування з місцевих бюджетів, закладам спільної власності територіальних громад області, що перебувають в управлінні обласних рад, додаткова дотація з державного бюджету на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я.

Також профінансовано бюджетам міських, селищних та сільських територіальних громад області:

- субвенцію на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції (на виплату заробітної плати педагогічним працівникам інклюзивно-ресурсних центрів) – 5 315,7 тис. гривень;

- субвенцію на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 980,3 тис. гривень;

- субвенцію на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції (на виплату заробітної плати педагогічним працівникам приватних закладів загальної середньої освіти) – 1 050,2 тис. гривень.