Гаряча лінія

Делегацiя з Вiнниччини вiдвiдала з офiцiйним вiзитом Ясський повiт Румунii


20 жовтня, в рамках міжрегіонального співробітництва та обміну досвідом офіційна делегація з Вінниччини відвідала Ясський повіт Румунії.

Делегацію очолив директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський. До складу делегації увійшли працівники Департаменту фінансів ОДА, районний фінансових управлінь, ГУ Національної поліції у Вінницькій області та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Під час зустрічі керівництво Ясського повіту Лакраміоара Верніка, Віце – Президенти Ясської повітової Ради Вікторел Лупу та Віктор Чіріла, презентували Румунію та безпосередньо Ясський повіт. Зокрема, економічний потенціал регіону, систему фінансування на рівні органів влади різних галузей.

У свою чергу Микола Копачевський розповів про тісну співпрацю між Вінницькою областю та Ясським повітом Румунії та окреслив ряд питань, що цікавлять в рамках візиту членів делегації. Зокрема, формування бюджетів та фінансової підтримки комун, яких в Ясському повіті 93. Поцікавився системою фінансової підтримки з боку держави галузей освіти та охорони здоров’я, методами співпраці та взаємодії органів влади з інститутами громадського суспільства та засобами масової інформації щодо висвітлення діяльності влади.