Гаряча лінія

Андрій Гижко провів засідання конкурсної комісії обласного фонду охорони земель


Сьогодні, заступник директора Департаменту фінансів Ірина Зубань взяла участь у черговому засіданні конкурсної комісії обласного фонду охорони земель  щодо надання коштів з обласного бюджету  на проведення нормативної грошової оцінки земель окремих населених пунктів області.

 

Рішенням 2 сесії обласної Ради 7 скликання затверджено Регіональну програму використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель, проведення нормативної грошової оцінки землі, інвентаризації земель у Вінницькій області на 2016 - 2020 роки.

 

Джерелами фінансування Програми є кошти, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва до обласного, районних бюджетів та бюджетів міст районного значення, селищ, сіл, їх об’єднань, а також кошти державного, обласного бюджетів та небюджетних джерел.

 

«Не в усіх районних, сільських, міських радах, в населених пунктах, в яких необхідно провести нормативну грошову оцінку землі, є кошти, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва. Окремі сільські, міські ради звертаються з клопотаннями щодо надання фінансової допомоги для проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів»,- прокоментував Андрій Гижко.

 

Зважаючи на зазначене, на засіданні конкурсної комісії обласного фонду охорони земель  було розглянуте питання виділення бюджетних коштів у сумі 1464,360 грн., які надійшли від сплати втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва до обласного бюджету, на проведення нормативної грошової оцінки земель окремих населених пунктів області згідно з переліком.