Гаряча лінія

9 липня 2020 року відбулося в онлайн-режимі засідання Керівного комітету Проекту LOGICA


Керівник Департаменту фінансів Микола Копачевський, разом з іншими відповідальними працівниками взяв участь у засіданні Керівного комітету Проекту LOGICA, 

яке відбулося в онлайн-режимі 9 липня 2020 року, із використанням системи Zoom. На засіданні був обговорений п’ятий проміжний звіт щодо діяльності Проекту LOGICA за грудень 2019 року – травень 2020 року.

Необхідно зазначити, що згідно наказу Мінфіну від 12.12.2019 року №523, в рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «ЕС для підсилення державних фінансових систем місцевих урядів», Вінницька область є однією з чотирьох пілотних областей з зі створення інформаційно-аналітичної системи управління плануванням та виконанням місцевих бюджетів «LOGICA».

Департаментом фінансів здійснюється загальна координація місцевих фінансових органів з питань реалізації в області пілотного проекту зі створення інформаційно-аналітичної системи управління плануванням та виконанням місцевих бюджетів «LOGICA».

Станом на 09.07.2020 року, Вінницька область, разом із Черкаською, займає перше місце серед пілотних  областей за динамікою впровадження системи LOGICA.

Під час засідання Керівного комітету Проекту, керівнику Департаменту фінансів Миколі Копачевському, головному бухгалтеру Ігорю Цехановському та заступнику начальника відділу Олегу Дорошу було повідомлено про нагородження Почесними грамотами Міністерства фінансів України за високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у створення інформаційно-аналітичної системи управління плануванням та виконанням місцевих бюджетів.