Гаряча лінія

4 травня під головуванням директора Департаменту фінансів Вінницької ОДА Миколи Копачевського відбулось засідання колегії Департаменту фінансів облдержадміністрації


Сьогодні, 4 травня під головуванням директора Департаменту фінансів Вінницької ОДА Миколи Копачевського відбулось засідання колегії Департаменту фінансів облдержадміністрації. Участь у засіданні взяли заступники та начальники управлінь Департаменту фінансів ОДА, керівники фінансових управлінь районів, начальники фінуправлінь ОТГ та члени колегії Департаменту фінансів облдержадміністрації.

Відкриваючи засідання колегії очільник Департаменту підвів підсумки соціально-економічного розвитку області за І квартал 2017 року та акцентував свою увагу на основних завданнях на 2017 рік. Так, за його словами, за 3 місяці 2017 року до бюджету області (загальний і спеціальний фонди) надійшло власних та закріплених доходів в сумі 1560,6 млн.грн, що становить 26,3% до плану на рік з врахуванням змін та 126,6% до планових показників на 3 місяці згідно помісячного розпису.

"На сьогодні забезпечено виконання по всіх 55-ти бюджетах адміністративно-територіальних одиниць, які мають прямі міжбюджетні відносини з міністерством фінансів України. З 634 сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад виконали свої бюджети по доходах (без трансфертів) по планах на 3 місяці 2017 року 619 рад, або 97,6% загальної кількості. На сьогодні по 3-х бюджетах виконано вже річні бюджетні призначення по доходах, а ще по 12-ти бюджетах – виконання становить більше 50% плану на рік. Обласний бюджет виконано на 113,2% плану на 3 місяці 2017 року і додатково одержані доходи за підсумками І кварталу склали 21,7 млн. грн.; - бюджети міст обласного значення - на 108,3%, і додатково одержані доходи склали 43,2 млн. грн.; - бюджети об’єднаних територіальних громад - на 124,9%, і додатково одержані доходи склали 23,5 млн. грн.; - районні бюджети – виконані на 126,8%, і додатково одержані доходи склали 47,9 млн. грн.; - бюджети сільських, селищних і міських (міст районного значення) - на 150,4%, і додатково одержано доходів в сумі 81,0 млн.",-проінформував присутніх Микола Копачевський.

Також в рамках засіданні колегії Департаменту фінансів облдержадміністрації обговорювались питання, що стосуються розвитку та функціонування об'єднаних територіальних громад Вінницької області; стану виконання місцевих бюджетів по доходах за 3 місяця 2017 року; основних напрямків мобілізації доходів бюджету у поточному році. Окремо на колегії розглядалось питання  порушення бюджетного  законодавства, що виявлені при експертизі та зведенні місцевих бюджетів області. Також  на засіданні звернули увагу на проблемні питання по субвенціях соціального захисту та соціально-економічного розвитку за І квартал 2017 року; фінансування закладів бюджетної сфери; стан дебіторської та кредиторської заборгованості місцевих бюджетів області.