Гаряча лінія

3 березня був проведений навчальний семінар для представників бюджетних установ та бізнесу Вінницької області


У зв’язку із реалізацією в області пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації від 13.11.2015р. № 703, враховуючи прийняття Закону України "Про публічні закупівлі", 3 березня був проведений відповідний навчальний семінар для представників бюджетних установ та бізнесу Вінницької області.

Семінар було організовано та проведено Департаментами фінансів та економічного розвитку облдержадміністрації, спільно з учасником системи електронних державних закупівель ProZorro порталом „Держзакупівлі.онлайн”.

Актуальність піднятої на семінарі проблематики підтвердила велика кількість учасників – біля 600 осіб, що призвело до необхідності його проведення двома секціями.

         На семінарі були роз’яснені норми законодавства щодо державних закупівель та продемонстровані практичні механізми використання системи ProZorro на прикладі роботи порталу„Держзакупівлі.онлайн”. Після завершення інформаційно-навчальної частини семінару були надані відповіді на чисельні питання представників бюджетних установ та бізнесових кіл області.